ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Аби вчасно запобігти пожежі

Аби вчасно запобігти пожежі

29 переглядів

Все ж таки дочекалися літа… Стовпчики термометрів піднялися вище 25 градусів. А спекотні дні — це небезпека можливих загорянь у лісі.
Протягом весняного періоду 2020 року у лісових масивах ДП «Шепетівський лісгосп» виникло 15 пожеж, до ліквідації яких були залучені працівники лісової охорони підприємства та рятувальники 21-ї ДПРЧ й Шепетівського районного сектора ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Такі спільні навчання організовують щороку. Проводяться вони з метою перевірки готовності пожежної дружини підприємства та пожежно-рятувальних підрозділів до боротьби з пожежами у лісових масивах району.
За задумом, під час патрулювання лісових масивів було виявлено займання підстилки та кущів з ймовірністю розповсюдження пожежі на велику площу.
Після повідомлення про загорання у лісі на місце умовної пожежі одночасно прибули працівники особового складу пожежної дружини лісгоспу, Шепетівського районного сектора Головного управління ДСНС у Хмельницькій області та 21-ї ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.
Під час навчань ліквідація лісової пожежі проводилася з використанням ранцевих обприскувачів, пожежних автоцистерн з використанням лафетного стволу. Завдяки злагод­женим діям усіх підрозділів умовну пожежу вдалося швидко локалізувати та загасити.
Звичайно, щоб не сталося біди, необхідно усім дотримуватися правил безпеки, берегти ліс від вогню.
Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести