ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Молодість у роботі не завада

Молодість у роботі не завада

До кожного уроку вчитель української мови та літератури Городнявської загальноосвітньої школи Віта Вікторівна Царук готується так ретельно, наче вперше. Хоча після закінчення факультету «українська філологія» Рівненького державного гуманітарного університету працює у цій сільській школі з 2013 року.

Ці дні у молодого за стажем роботи педагога особливо напружені. Адже у школі з нагоди Дня української писемності та мови проводиться Тиждень рідної мови «Наша мова калинова», що розпочався з урочистої лінійки. Проводяться різні вікторини, ігри, а напередодні свята відбудеться конкурс знавців рідної мови імені П.Яцика.
Хоча Віта Вікторівна має порівняно невеликий стаж і досвід роботи, та наполеглива праця з учнями приносить здобутки і радує. Так, недавно школярка Ірина Цибанюк посіла третє місце в обласному конкурсі імені П.Куліша, тобто у написанні невеличкого оповідання. Аліна Михайлів засвідчила гарні знання у написанні наукової роботи Малої Академії Наук. До речі, тему розкрила актуальну — «Патріотичні мотиви у творчості поетів Шепетівської літературно-мистецької студії «Доля».
— Я готую учнів буквально до усіх конкурсів, що проводяться, — посміхається Віта Вікторівна. — Звичайно, розумію, що призові місця посісти важко. Але підготовка до конкурсів спонукає школярів працювати активно і творчо.
На запитання про особливості запровадження в освітній процес нового правопису, жінка тільки плечима знизує. Адже дійсно його, як мовиться, узаконили, а посібники й підручники не змінені. Та й методичної літератури обмаль.
У Городнявській ЗОШ навчаються майже двісті учнів, яким любов до української мови прищеплюють досвідчені мовники Валентина Олександрівна Крупник, Валентина Олександрівна Порубенська і молодий вчитель Віта Вікторівна Царук.
О. ЧАЙКА.
На знімку: Віта Вікторівна ЦАРУК.

Залиште Ваш коментар
Перевести