ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Муляж гранати на дверях офісу агрофірми «Подільський аграрій»

Муляж гранати на дверях офісу агрофірми «Подільський аграрій»

А клопоту для поліції, рятувальників багато

Ранок вівторка, 28 квітня, на Старокостянтинівському шосе, де розташована редакція «Шепетівського вісника», почався досить тривожно. Неподалік, на дверях офісу ТОВ «Агрофірма «Подільський аграрій», хтось почепив предмет, схожий на бойову гранату.
Звичайно, ця неординарна ситуація схвилювала не тільки керівників і працівників фірми, а й жителів, які мешкають у цій будівлі. Директор фірми Миколи Дячук відразу повідомив про це поліцію, рятувальників. На місце події прибула «швидка допомога». Територію навколо офісу оточили, обгородили стрічками, обмежили рух на проїжджій частині вулиці, евакуювали людей. Через деякий час приїхали піротехніки із м. Хмельницькою з навченою вівчаркою.
Згодом з’ясувалося, що це, на щастя, не бойова граната, а муляж. Камера спостереження зафіксувала чоловіка у масці й капюшоні, який підійшов до дверей офісу і почепив до них отаку собі «забаву».
Директор агрофірми Микола Дячук у розмові з нами припустив, що хтось з недоброчесних конкурентів, можливо, хоче залякати його у розпал посівної кампанії. Він сподівається, що правоохоронці встановлять особу зловмисника і з’ясують причину такого вчинку.
Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести