П’ятого січня у Шепетівській міській бібліотеці № 1 відбулася презентація нової книги “Миколай – захисник дітей” авторства Георгія Майсурадзе.
Книга про трьох підлітків з Києва, що стали учнями могутнього чарівника Миколая, змагалися за право стати його наступником, зустріли безліч чарівних істот, і вступили у боротьбу із темними силами, що чатували поруч.
У переддень Різдва разом з Георгієм обговорили книгу, історію її написання, улюблених героїв, джерела натхнення для автора. Була можливість задавати автору питання, ділитися своїми думками і враженнями, обговорювати цікаві моменти з книги, що зачепили.
Наприкінці події відбулася й автограф-сесія.
Анотація книги
Його звати Миколай. Та це не справжнє його ім’я.
Для всіх він відомий дядечко, який раз на рік лишає для малечі подарунки під подушкою. Однак це лише частина його роботи.
Насправді ж Миколай – могутній чарівник, що мешкає десь посеред Києва і має обов’язок – боронити таємницю невичерпного джерела чарів та захищати дітей від темних сил.
Цю роботу він виконував на відмінно все своє довге життя. Поки не настав час шукати собі наступника.
Хто ж цей обранець, на якого чекають неабиякі випробування, нездоланні перешкоди, знайомства з чарівними особами та, зрештою, право тримати знаменитий золотий посох Миротворець?
І чи вдається новому обранцю подолати одвічного ворога, що зачаївся поруч?