ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ На «артбазі» освятили хрест

На «артбазі» освятили хрест

73 переглядів

Напередодні великих релігійного й державного свят, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України, 13 жовтня у військовій частині А 2007 відбулися урочистості.

На святковому шикуванні військовослужбовців привітав командир частини, підполковник Олексій Горбатов. З нагоди свята за сумлінне виконання військового обов’язку, старанність, вірність військовій присязі, ініціативу, високі особисті показники у службовій діяльності, зразкову військову дисципліну кращих військовослужбовців в/ч А 2007 було нагороджено грамотами та відзнаками.

Також захисників України з нагоди свята привітали й гості урочистостей. Від лісівників краю їм побажав успіхів директор ДП «Шепетівський лісгосп» Володимир Сасюк, який у свою чергу на заході був удостоєний грамоти за доброчинну підтримку військовослужбовців у їхніх нелегких ратних буднях. А також громадський діяч Володимир Синюта та керівник соціальної служби компанії «Епіцентр Агро» Світлана Павлишина.

На урочистому заході відбулася ще одна знаменна для життя військової частини подія – освячення хреста, на місці якого згодом буде споруджено храм-каплицю святого мученика Івана-воїна.

У церемонії освячення взяли участь і відслужили молебень капелан, архімандрит Даниїл, голова відділу військового духовенства, капелан, ієрей Димитрій Махота, настоятель храмів ПЦУ в Шепетівці, протоієрей, капелан Василь Гетьман та отець Сергій Скоробагатий.

Священники привітали військовослужбовців в/ч А 2007 з Днем захисника України і побажали здоров’я та звершень у нелегкій ратній службі. І щоб храм, який буде споруджено на місці освяченого хреста, зміцнював душі й силу захисників Української держави. Також благословенними грамотами вони вшанували військовослужбовців і подвижників зміцнення духовності за заслуги перед помісною Українською Православною Церквою та українським народом.

В.ВАСИЛЕНКО.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести