Грицівський ліцей 6 серпня отримав новий шкільний автобус українського виробництва, що має назву «Аtaman».

Як повідомили у селищній раді, вартість новинки складає 1 млн. 861 тис. грн. І про такий транспортний засіб давно мріяли місцеві освітяни та діти. Адже він обладнаний 30 м’якими кріслами для пасажирів та охолоджувачем повітря у салоні. За умови повного навантаження двигун машини витрачає всього 15 літрів палива на 100 км шляху. Автобус відповідає усім вимогам і стандартам щодо безпечних перевезень дітей.

За словами селищного голови Грицівської ОТГ Людмили Тіфенбах, автобус придбано на умовах співфінансування — 70 на 30 відсотків. Тобто Хмельницька обласна рада виділила 1 млн. 281 тис. грн., а з бюджету Грицівської селищної об᾽єднаної територіальної громади – 580 тис. грн.

До слова, торік шкільний автопарк грицівської громади поповнився аналогічним автобусом. Тоді більшу частку фінансування взяла на себе селищна рада.

— Придбання ще одного нового шкільного автобуса для дітей Грицівського ліцею — це ще один крок для досягнення поставленого перед нами пріоритетного завдання — рівного доступу дітей громади до якісних освітніх послуг, — говорить Грицівський селищний голова Л.Тіфенбах. — Тож хочеться подякувати Хмельницькій обласній раді за співфінансування та підтримку освітніх потреб населених пунктів нашої громади.

Наш кор.