ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ На базі Корпорації «Сварог Вест Груп» відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини

На базі Корпорації «Сварог Вест Груп» відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини

5 переглядів

У вівторок, 30 жовтня, у приміщенні центрального офісу Корпорації «Сварог Вест Груп» відбулося урочисте відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 7 Комунального підприємства «КНП Шепетівський центр медико-санітарної допомоги» Шепетівської районної ради.

До урочистостей долучилися голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, директор Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації Яків Цуглевич, голова Шепетівської районної ради Петро Дзяворук, голова Шепетівської районної адміністрації Роман Підопригора, головний лікар Шепетівського центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Нечипорук, голова Ради директорів Корпорації «Сварог Вест Груп» Микола Агарков, керівники структурних підрозділів та підприємств групи.

— Амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 7 розпочала свою роботу наприкінці вересня. Вона створена на базі Корпорації «Сварог Вест Груп» та оснащена новітнім обладнанням згідно з вимогами Міністерства охорони здоров’я України, — зауважив завідуючий амбулаторією, сімейний лікар Іван Буковецький. — На даний час декларації про медичне обслуговування уклали 1802 пацієнти, серед них — працівники вищезгаданого підприємства та члени їхніх родин, пайовики.

Приємно зазначити, що молодому та перспективному лікарю у роботі допомагає сестра медична Леся Літвінчук. Крім того, у розпорядженні амбулаторії буде службовий автомобіль, призначений для виїздів додому до пацієнтів. До речі, транспортом також забезпечив агрохолдинг «Сварог Вест Груп».

— Чи не вперше на теренах України утворилося таке державне приватне партнерство, куди керівництво компанії вкладає гроші, розуміючи, що найцінніше сьогодні — здоров’я людини, працівників корпорації. І зовсім не дивно, що нині саме у стінах цієї сільськогосподарської компанії, яка керується гаслом «З людьми і для людей», відкрилася ця амбулаторія, — зазначив Петро Дзяворук.

З рук Петра Дзяворука та Романа Підопригори сімейний лікар АЗПСМ № 7 Іван Буковецький отримав сертифікат на закупівлю медичного обладнання для закладу охорони здоров’я. У свою чергу, Вадим Лозовий та Яків Цуглевич  презентували керівнику амбулаторії новітній шестиканальний кардіограф.

Слова щирої вдячності за вагомий внесок у розвиток медицини нашого регіону адресувалися Миколі Агаркову, який втілив задуману ідею, пов’язану з відкриттям та оснащенням амбулаторії, у життя.

І ось символічну червону стрічку довірили перерізати Вадиму Лозовому, Якову Цуглевичу та Миколі Агаркову. Після урочистостей гості заходу оглянули приміщення амбулаторії.

Залиште Ваш коментар
Перевести