Осінній велопробіг

 

Стало доброю традицією напередодні Дня фізичної культури і спорту в Україні управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівського міськвиконкому разом із Шепетівською спілкою ветеранів Афганістану та Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводити велопробіг вулицями райцентру в зону відпочинку, що розташована за містом.

Хоча ранок видався прохолодним, та шанувальники велоспорту приїхали на місце збору цілими родинами. Серед любителів проїхатись велосипедом був і голова Шепетівського єпархіального відділу УПЦ у справах молоді, протоієрей Федір Вересюк з молодими парафіянами храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Отець Федір передав учасникам благословіння від правлячого єпископа Шепетівської та Славутської єпархії УПЦ Євсєвія.

Стартувавши о 10-й годині ранку від площі ім. Т.Шевченка у супроводі працівників поліції та автомобіля «швидкої допомоги», учасники велопробігу у кількості понад 100 осіб подолали відстань близько 9 кілометрів в один бік.

Поки учасники велопробігу добирались до зони відпочинку, колишні воїни-«афганці» Валерій Окорський, Олександр Мугиль, Віктор Метельський, Валерій Лук’янчук та Юрій Гаврилюк приготували традиційний козацький куліш та смачну рибну юшку. Одночасно підготували місце для проведення змагань з кульової стрільби із пневматичної гвинтівки.

Цілковитою несподіванкою для учасників та призерів змагань, крім отриманих медалей, грамот та солодощів, стала можливість поласувати дерунами зі сметаною. До речі, саме у ці дні в м. Коростені, що на Житомирщині, проходив Міжнародний фестиваль дерунів «За єдність України».

Заступник міського голови Наталія Стасюк відзначила Шепетівську СВА грамотою за плідні роки співпраці у справі виховання молоді. Кашевари-«афганці» В.Метельський і В.Лук’янчук отримали подяки. Організатори велопробігу щиро дякують усім, хто долучився до проведення заходу.

В.ПИПИЧ,

член Шепетівської СВА, учасник

бойових дій в Афганістані

 

На знімках: під час велопробігу.