ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ На фініші «Великого будівництва»

На фініші «Великого будівництва»

17 переглядів

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов відвідав школу у Корчику,
спорудження якої перебуває на завершальній стадії

Ми уже не раз писали, яке значення має будівництво нового освітнього закладу для мешканців корчицької громади. А що цей важливий об’єкт місцевої соціальної інфраструктури перебуває у полі зору чинної влади, засвідчив офіційний візит на Хмельниччину міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, розпочатий ним саме з відвідин загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у с. Корчику. У його рамках, минулого четверга, 21 травня, міністр спільно з головою обласної державної адміністрації Дмитром Габінетом перевірив результати реалізації програми Президента України «Велике будівництво» на території області.
Високопосадовці у супроводі голови районної ради Петра Дзяворука, голови райдержадмініст­рації Юрія Басюка, депутатів обласної ради Тетяни Василик, Врама Мовсісяна, Миколи Дячука, посадовців владних структур побували на будівельному майданчику нового приміщення Корчицької школи. Ознайомилися з ходом робіт, а також оглянули навчальні класи, спортивну залу, харчоблок та інші приміщення школи.

— Президентська програма «Велике будівництво» — це зміна країни та побудова нових об’єктів. І саме зараз настав час для заміни старих об’єктів на нові, сучасні. Сьогодні я переконався, що даний заклад має усі шанси 1 вересня відчинити свої двері для учнів, – сказав міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.
Учасники робочої поїздки мали змогу, так би мовити, осягнути весь фронт робіт. Адже того дня й у будівельників був мовби показовий день. Це й не дивно, бо на довгобуді за час його майже 30-річної «біографії» побували різні чиновники, проте міністр – вперше.
І це свого роду теж «зелене світло» на фінішній прямій будівельників. Адже, як розповів медійникам директор будівельної компанії-підрядника Олександр Климчук, перша черга будівництва НВК уже завершена на понад 80 відсотків. Відтак він запевнив, що за наявності необхідного фінансування його компанія бере на себе зобов’язання до 1 вересня запустити першу чергу об’єкта.
Наразі підрядник виконує роботи за кошти компанії. А загалом для виконання всього комплексу будівництва потрібні ще 16 мільйонів гривень.
На це міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов заявив, що уряд щодо завершення будівництва таких об’єктів (а на Хмельниччині загалом 11 подібних довгобудів) уже ухвалив відповідні рішення і гроші незабаром почнуть надходити.
Під час візиту міністра відзначено, що завершення будівництва освітнього закладу в Корчику є економічно та соціально обґрунтованим, оскільки село є центральним у західній частині району. Після завершення будівництва до школи, яка розрахована на 198 учнів, будуть довозити дітей із трьох найближчих сіл — Романова, Хутора, Климентовичів.
Уведення в дію Корчицької ЗОШ дасть змогу звільнити приміщення дошкільного закладу, у якому сьогодні розташовано початкову ланку школи. Йшлося і про забезпечення навчального закладу необхідним обладнанням, яке повинно відповідати стандартам «Нової української школи».
Також під час продовження візиту Хмельниччиною Олексій Чернишов перевірив стан виконання завдань уряду, зокрема, щодо протидії поширенню інфекційної хвороби COVID-19, ознайомився з ходом капітального ремонту доріг, відвідав будівництво освітніх та спортивних закладів обласного центру та населених пунктів області.
Наш кор.

На знімку: під час перебування міністра розвитку громад та територій України О.Чернишова у Корчику.

Залиште Ваш коментар
Перевести