ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво На харчування школярів у 2019 році передбачено 4 млн. 600 тис. гривень

На харчування школярів у 2019 році передбачено 4 млн. 600 тис. гривень

9 переглядів

Шостого грудня відбулося позачергове засідання 51-ї сесії Шепетівської міської ради 7-го скликання. Потребою у її проведенні стали нагальні фінансові питання.

Головував на сесії міський голова Михайло Полодюк. Затвердивши порядок денний із дев’яти питань, 26 депутатів (саме така їх кількість зареєструвалася), перейшли до їхнього обговорення та затвердження.

Спочатку було розглянуто угоду, за якою Судилкіська сільська рада передає Шепетівській міській раді субвенцію у сумі 20 тисяч 216 гривень на виплату зарплат працівникам музичної та художньої шкіл міста. Народні обранці схвалили таке рішення.

Підтримали вони й запропоновані зміни до бюджету міста на 2018 рік. Начальник фінансового управління Василь Дрищ навів цифри щодо доходів міської казни у 2018 році, розподіл видатків бюджету і до яких пунктів фінансового документа потрібно внести зміни.

Народні обранці були одностайними при голосуванні за запропоновані зміни до бюджету, а також при затвердженні Положення про порядок списання майна комунальної власності. Цьому обов’язково має передувати інвентаризація майна, що пропонується до списання, акт технічного стану майна та відомості щодо наявності  обтяжень чи обмежень стосовно нього тощо.

Народні обранці затвердили й міську Програму з організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти на 2019 рік. На ці потреби з міського бюджету буде виділено 4 мільйони 600 тисяч гривень для безоплатного харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, учнів 1–11 класів із малозабезпечених сімей, дітей, батьки яких брали участь в АТО, дітей внутрішньо переміщених осіб, дітей з особливими потребами.

З нового року харчування однієї такої дитини становитиме 9 гривень на день.

Про внесення змін та доповнень до рішення 24-ї сесії міськради 7-го скликання від 18 липня 2017 року «Про затвердження структури апарату міської ради та виконавчого комітету, виконавчих органів…» доповідав начальник відділу з питань кадрової та режимно-секретної роботи Володимир Адамець.

Депутати також підтримали рішення про виділення одноразової грошової допомоги 29 шепетівчанам на дороговартісне лікування (загалом 79 тис. грн.), а також про надання матеріальної допомоги батькам полоненого моряка Сергія Цибізова у сумі 5 тис. грн.

У пункті «різне» місцеві депутати висловлювали свої думки, вносили деякі слушні пропозиції. На цьому сесія завершила свою роботу.

Залиште Ваш коментар
Перевести