Традиційно в останню неділю червня у смт. Грицеві відбулися урочистості з нагоди Дня Грицівської територіальної об᾽єднаної громади. Святкування розпочались з молебня «За Україну, громаду і мир».

На площі Героїв Майдану працювали ярмарки, а на стадіоні ВХПУ № 19 стартував щорічний турнір з міні-футболу на кубок Грицева, участь у якому взяли шість команд.

Концертна програма «На крилах єднання» розпочалась з виступу місцевого оркестру, який виконав Державний гімн України. Грицівський селищний голова Людмила Тіфенбах привітала усіх присутніх із святом громади.

Серед гостей фестивалю були народний депутат України Роман Мацола, голова районної державної адміністрації Віталій Бузиль, поетеса, член Національної спілки письменників України Галина Карнафель.

З вітальними словами до грицівчан і гостей селища звернулися: народний депутат України Олег Лукашук, міський голова Славути Василь Сидор,  директор ТОВ «Агрофірма «Подільський аграрій» Микола Дячук, інші поважні гості заходу.

 

Насиченою була концертна програма. На святі виступали танцювальні та співочі творчі гурти. А ще відбулися «Велопробіг єдності» під гаслом «Ми – за здоровий спосіб життя» та конкурси краси «Маленька панночка–2019» і «Красуня літа–2019».

Слова вдячності та подарунки від організаторів фестивалю отримали номінанти: «Наймолодший житель Грицівської громади», «Довгожителі громади», «Добрі справи», «Мати героїня–2019» та «Іменинник дня». Також були відзначені призери та переможці конкурсів: «Кращий рибалка», «Дивовижне поряд», «Літо серед нас».

Не міг не зачарувати пісенний калейдоскоп свята. Паралельно працювали атракціони для дітей, ярмарковий вернісаж, проводились майстер-класи, а ще були представлені родзинки кожного села грицівської округи.

Працювали заклади торгівлі, відбувалося частування кулішем, юшкою з риби, смачними шашликами. Були задіяні виставки та інсталяції організацій та установ Грицівської ОТГ. Закінчилось свято молодіжною дискотекою.