ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ На перехресті тисяч доль

На перехресті тисяч доль

16 переглядів

Службу дільничного офіцера поліції, яку обрав Руслан Олександрович Матвієць, можна вважати передовою правопорядку. Доброзичливий, комунікабельний, добросовісний поліцейський, як мовиться, щодня «на ногах», поспішає, щоб захистити чиїсь громадянські права, стати на заваді порушникам закону.
За час служби молодий правоохоронець встиг не тільки зарекомендувати себе у колективі як відповідальний і сміливий співробітник, а й отримати довіру мешканців дільниці, яку він обслуговує.

Руслан Матвієць в органах Міністерства внутрішніх справ з 2008 року. Власне, у ряди правоохоронців він влився відразу ж після служби у Збройних Силах. За його плечима навчання у Київській національній академії внутрішніх справ, служба інспектором патрульної служби лінійного управління столичного метрополітену, інспектором патрульної служби та поліцейським Шепетівського відділу поліції. А останні кілька років він – дільничний офіцер поліції.
— Звісно, діяльність дільничного офіцера поліції нелегка, але почесна. Про свій вибір не шкодую. Мені часто доводиться спілкуватися з людьми, які чекають на допомогу у вирішенні різноманітних, іноді складних проблем. І приємно, коли бачиш результат своєї роботи, коли хтось вдячний тобі за допомогу, — говорить Руслан Матвієць.
А що до старшого лейтенанта поліції звертаються часто з різноманітних питань, то це показник довіри мешканців міста, який не менш важливий, ніж попередження і профілактика правопорушень.
Оскільки дільниця, що підпорядкована Руслану Олександровичу, не маленька — займає доб­ру третину міста — то й обсягів роботи чимало. Адже і кількість населення, яке на ній проживає, чимала. Тут і квартали багатоповерхівок, і приватні масиви, і дачний сектор, і відстань лише по одній прямій – від виїзду на Славуту до околиці, що веде до Судилкова, не може не вражати.
За словами дільничного, з навантаженням допомагає справлятись підтримка хоча й невеликого, проте дружного й професійного колективу Шепетівського ВП, який очолює підполковник поліції Олександр Фурманюк. Підтримка й розуміння безпосереднього начальника сектора превенції, куди входять й дільничні, капітана поліції Володимира Лебедя. Ну і, звісно ж, нині, у час технічного прогресу, великою підмогою у роботі є камери відеоспостережень тощо.
Як зауважує Руслан Матвієць, повз нього проходять багато доль у різноманітних життєвих ситуаціях. Містяни звертаються зі своїми проблемами, клопотами. Наприклад, багатьох непокоять сімейні конфлікти, бувають і суперечки між сусідами, скарги на порушення громадського порядку, а то й крадіжки чи банальні втрати документів. Немало доводиться складати протоколів, а часто й вести пошук зловмисників, як кажуть, по «гарячих слідах».
І дільничний у будь-яких ситуаціях має бути професіоналом своєї справи, психологом, мати неабияку витримку й врівноваженість, бо графік його роботи далеко не нормований. Адже покликання дільничного — завжди стояти на передовій забезпечення прав і свобод людини, захисту громадян від протиправних посягань та охорони громадського порядку.
Володимир НИТКА.

Залиште Ваш коментар
Перевести