У секторі превенції  Шепетівського відділу поліції нині несуть службу 9 дільничних офіцерів поліції. П’ять із них обслуговують дільниці у межах району, четверо – у межах міста. Усього ж на території обслуговування   шепетівських дільничних інспекторів  розташовано 70 населених пунктів, де проживають 75 тисяч громадян.

— Навантаження на одного дільничного дуже велике. Згідно з наказом, кожен офіцер має обслуговувати до 6 тисяч населення, а насправді обслуговує до 10 тисяч місцевих мешканців, — зауважує начальник служби, капітан поліції Володимир Лебідь і продовжує:

— Хоча служба недоукомплектована, адже є потреба ще у п’ятьох спеціалістах, втім, сектор превенції за станом на 31 травня ц. р. склав 9401 адміністративний протокол на осіб, яких притягнуто до адміністративної відповідальн6ості. З них найбільше (149) протоколів складено на боротьбу із пияцтвом, дільничними задокументовано 56 фактів вчинення домашнього насилля та 48 фактів зберігання і збуту продуктів самогоноваріння. Також на рахунку дільничних офіцерів 43 розкритих тяжких злочини (грабежі, крадіжки, розбої).

Нині дільнична служба реформується – втілюється проект «Поліцейський офіцер громади». Згідно з ним, при кожній ОТГ має бути свій дільничний. Зараз проводиться набір охочих навчатися за цим проектом. Це значно покращить стан боротьби із злочинністю, надасть  жителям сіл більше гарантій безпеки та захисту їхніх прав, — зазначив В.Лебідь.

Ми вітаємо дільничних офіцерів поліції з професійним святом. Зичимо сил і наснаги в утвердженні законності та правопорядку!