ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ «Бунт» пасажирів. На їхню вимогу поїзд зробив заборонену зупинку в Тернополі

«Бунт» пасажирів. На їхню вимогу поїзд зробив заборонену зупинку в Тернополі

7 переглядів

У першу добу виконання Укрзалізницею постанови Уряду про «зони» рівнів поширення епідемічної небезпеки COVID-19 (3 серпня), за якою місто Тернопіль віднесли до «червоної зони», пасажири поїзда, який їхав із Херсона до Львова, вчинили «бунт». Під їхнім тиском потяг на станції Тернопіль таки зупинився.

Другого серпня пасажирам повідомили, що в Тернополі, де мала бути зупинка наступного дня вранці, дверей не відкриють. Бо, мовляв, від 12-ї ночі починає діяти Постанова Кабміну, за якою поїзди не зупинятимуться на станціях Луцьк і Тернопіль.

Таке багатьох пасажирів дуже обурило. Адже чимало хто повертався із відпочинку в Херсонській області, в тому числі із дітьми, які мали інвалідність.

За наполяганням людей поїзд таки зупинився, але тільки на вихід.

На інцидент пасажири поскаржилися міському голові Тернополя Сергієві Надалу.

А пасажири «одеського» поїзда, яким теж повідомили, що вночі 3 серпня у Тернополі вийти не зможуть, зробили висадку не доїхавши до нього, на станції Волочиськ. За словами пасажирки Юлії Кузнєцової, це сталося о пів на другу ночі.

Того саме дня, у понеділок, Тернопільська міська рада проголосувала проти віднесення Тернополя до «червоної» зони.

Сергій Надал аргументував на своїй фейсбук-сторінці логіку цього рішення, а також вказав працівникам Кабміну на нерозуміння становища тернополян:

«Звертаюся до міністерських чиновників: почуйте людей і спробуйте їх зрозуміти. Їм немає за що годувати свої сім’ї. А потім у Києві дивуються, чому в нас збільшується кількість українців, яких вони з презирством називають заробітчани. А що вони зробили для наших містян? Скільки реальної допомоги отримало від держави місто? Ні копійки ми не отримали від держави на допомогу по боротьбі з коронавірусом. Ми обладнали наші лікарні сучасним обладнанням завдяки коштам міського бюджету і допомозі благодійників. Після цього всього вони приймають рішення про «червону зону» в Тернополі, не маючи для цього жодних підстав».

Цікаво, що попри заборону зупинок у Тернополі потягів далекого сполучення, приміські поїзди продовжують курсувати так, як і раніше.

В. К.

Скріншот ілюстративний з Ютуб-сторінки TV-4 (Тернопіль).

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести