ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ На вулицях Шепетівки працює 12 одиниць снігоочисної техніки

На вулицях Шепетівки працює 12 одиниць снігоочисної техніки

96 переглядів

Вже другу добу вулиці Шепетівки намагаються прочистити від снігових заметів. Як повідомили у Шепетівській міській раді, загалом до роботи залучили 12 одиниць снігоочисної техніки.

“До сил Шепетівського ремонтно-експлуатаційного підприємства доєднали спецтехніку Шепетівкаводоканалу, Шепетівського підприємства теплових мереж, ДП «Шепетівський ремонтний завод». На допомогу у боротьбі зі стихією відгукнулися представники ФГ “Подільський аграрій” та ДП “Шепетівське лісове господарство”, — зазначили на офіційному сайті Шепетівської міської ради.

Очищення доріг сільських територій Шепетівської територіальної громади здійснюють технічними силами СФГ «Здобуток» та ФГ «Пліщин Агро».

“Двірники Шепетівки вже другу добу поспіль прибирають зупинки, бордюрну частину, пішохідні переходи та хідники”, — зауважують чиновники.

У мерії також звертаються до усіх власників автомобілів з проханням не залишати свої автівки припаркованими на узбіччях доріг, щоб не заважати снігоочисній техніці, бути уважними та максимально обмежити пересування містом власним автотранспортом.

Оскільки синоптики прогнозують сніжну погоду до кінця тижня, у міськраді також просять розуміння та закликають усіх мешканців долучитися до боротьби із наслідками, особливо на прибудинкових територіях та у приватному секторі.

Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести