ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Надбавка у 300% залишилася лише обіцянкою

Надбавка у 300% залишилася лише обіцянкою

5 переглядів

Сотні працівників екстреної медичної допомоги різних міст України під звуки сирен вийшли на загальнодержавну акцію протесту. Медики вимагають виплати обіцяних 300% доплати та гідної зарплати.

Сьогодні, 4 травня, до акції долучилися також працівники “швидкої” міста Шепетівка.

“За час карантину наші працівники так і не отримали надбавки у 300%, які попередньо обіцяли виплатити. Хоча ми безпосередньо контактуємо з пацієнтами, які мають підозри на інфікування КОВІД-19, або уже є інфікованими”, — розповідає Тетяна Вознюк, головна лікарка Шепетівської станції екстреної медичної допомоги.

Зараз у Шепетівській станції екстреної медичної допомоги працює 58 працівників. Заробітну плату отримали вчасно, але її розмір залишився таким же, як до початку пандемії.

“На якому етапі зупинилося реалізації обіцянки у виплаті 300% доплати — не можу сказати. Бо ми лише структурний підрозділ. Пояснень від Хмельницького керівництва не отримали”, — додає Тетяна Вознюк.

За її словами, хоча обсяги роботи медпрацівників “швидкої” у час пандемії не збільшилися, проте значно зросла відповідальність, напруженість роботи та ризики для власного здоров’я.

Марина ЛОЖКІНА.

Залиште Ваш коментар
Перевести