ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Найдужче від негоди 29 липня постраждав «Шанхай»

Найдужче від негоди 29 липня постраждав «Шанхай»

8 переглядів

Короткочасні, але сильні пориви вітру під час грози, яка пройшла у Шепетівці минулої середи увечері, дуже нашкодили жителям мікрорайону Косецького, а також мешканцям вулиць, розташованих поряд із залізничним вузлом.

З дахів окремих житлових і господарських споруд позлітали листки шиферу, у покрівлях утворилися отвори різної форми. Особливо постраждали вулиці «Шанхаю», прилеглі до залізниці, – Чехова, Новоградська. Там попадало чимало верб, слив, інших дерев, а на городах «повилягала» кукурудза.

У перші хвилини після буревію (стежка у мікрорайоні Косецькому; праворуч — Шепетівський залізничний вузол).

Вітром знесло два листи шиферу з даху будинку на вул. Чехова.

Присадибні ділянки багатьох мешканців залило водою, а провулки та стежки на кілька годин стали нагадувати струмки.

На багатьох городах «побило» кукурудзу.

Як розповіли місцеві жителі, сила граду була такою, що подекуди у вікнах хат утворилися тріщини. Зникло електропостачання, яке не відновили до ночі (за станом на 1-шу годину 30 липня його не було). При цьому в домівках до четверга був відсутній природний газ через профілактичні роботи.

Розмір «типових» градин.

За ліквідацію наслідків буревію взялися самі жителі селища – уже з перших хвилин після того, як минула негода, можна було почути як у різних кінцях мікрорайону різали дерева, що попадали.

Шкоди від негоди зазнали і деякі дрібні споруди на Шепетівському залізничному вузлі. Вітер пошкодив дах корпусу ЗОШ № 6, де розташовані початкові класи.

Найближчими вихідними після негоди у місті з продажу позникали окремі товари, які використовуються для ремонту покрівель. Наприклад, у «Епіцентрі» в неділю не виявилося покрівельно-ущільнювальної бітумної стрічки, яка ще тиждень тому лежала на полицях.

До речі, грози та град, подібні за наслідками, того дня пройшли й у сусідній Славуті, а також у містечку Горохові – райцентрі Волинської області. Синоптики попереджають, що схожі природні явища можуть повторитися.

Володимир КОВАЛЬЧУК.

Фото автора та Любові ЮШКО.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести