ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Наші сусіди оцінили дистанційну шкільну освіту

Наші сусіди оцінили дистанційну шкільну освіту

13 переглядів

Одні батьки нині кажуть, що діти не сприймають карантин як час для навчання. Інші повідомляють про відставання з різних предметів, проблеми із вивченням англійської мови. Багато хто переконаний: «живе» спілкування учнів із учителями ніякі новітні технології замінити не можуть.

Не секрет, що у багатьох українських школах упродовж карантину дистанційне навчання відбувається несистемно або просто «у вигляді» завдань чи тестів, які вчителі «скидають» для учнів у месенджери чи соцмережі в інтернеті. Як за таких реалій почуваються батьки, котрим нерідко доводиться замість своїх дітей ці завдання виконувати самотужки? І що для них «таке» дистанційне навчання — радість чи мука?

Славутська газета «Пульс» опитала мам маленьких учнів і учениць, і ось що ті розповіли. Мама чотирикласниці Тетяна Самолюк сказала, що «діти не сприймають карантин як час для навчання, розвитку… Зараз доводиться виконувати завдання з усіх предметів, але в домашніх умовах. І моя учениця завжди знаходить безліч відмовок, аби не братися за навчання: то «давай потім», то «краще ввечері». Також, на її переконання, дітям зараз не вистачає спілкування з однолітками.

Оксана Агєєва, котра виховує доньку-другокласницю, підняла ще одне важливе питання — школярам необхідне пояснення нового навчального матеріалу фахівцем «вживу», бо не всі батьки можуть із таким впоратися самотужки. Особливо це стосується нових знань із англійської мови.

«Синові подобається проходити тести з математики, читання, української мови та природи. Але він часто скаржиться, що я не так зрозуміло пояснюю, як вчителька. Боюся, щоб потім через це не виникло розбіжностей у сприйнятті матеріалу в школі», — сказала цитованому виданню Світлана Сенькова, мама учня 2-го класу.

Тетяна Щур, мама двох школярок: «Чи встигаємо ми за шкільною програмою? Зізнаюся чесно, що вже відстали на тиждень… Контрольні роботи діти роблять вчасно. Але виникають проблеми з англійською мовою».

В.К.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести