ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоЗахисники Навчання зенітних ракетних полків

Навчання зенітних ракетних полків

12 переглядів

У пунктах постійної дислокації триває командно-штабне навчання відразу у двох зенітних ракетних полках повітряного командування «Захід».

Навчання відбувається під керівництвом заступника командира з бойової підготовки полковника Олександра Гуменюка. Свою майстерність вдосконалює особовий склад Шепетівського зенітного ракетного полку та Львівського зенітного ракетного полку імені Івана Виговського.

Головною метою заходу є підготовка та ведення бойових дій зенітними ракетними полками щодо прикриття угрупування військ та важливих державних об’єктів у новому районі призначення.

Перед собою військовослужбовці ставлять ряд важливих цілей: перевірка готовності визначених підрозділів до виконання завдань в районах ведення бойових дій, набуття практичних навичок в ході організації та виконання завдань за призначенням, бойове злагодження полків для вмілих та рішучих дій з метою знищення засобів повітряного нападу противника тощо.

У ході навчань особовий склад підрозділів полку вдосконалить практичні навички під час роботи з реальними цілями, що позначаються контрольними, а також здійснить висування підрозділів на запасні позиції.

Прес-центр повітряного командування «Захід».

Залиште Ваш коментар
Перевести