ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ  Небайдужі шепетівчани готові вдаватися до крайніх заходів у боротьбі за тепло в оселях

 Небайдужі шепетівчани готові вдаватися до крайніх заходів у боротьбі за тепло в оселях

7 переглядів

Навіть будуть перекривати залізницю, штурмувати «енергоінвестовців», не платити за опалення

Хоча 13 листопада відключення міста та частини сіл району від мережі газопостачання не відбулося, втім шепетівчани не залишились сидіти у поки що теплих домівках, а зібрались на народне віче, 14 листопада.

Велику залу для сесійних засідань  у приміщенні міськради вщерть  заповнили небайдужі громадяни, яких «дістало» тривале  непорозуміння із теплопостачальниками та постійна загроза  залишитись  у холодних оселях.

Людей  стояли навіть у проході. Вони  уважно слухали пояснення міського голови Михайла Полодюка щодо ситуації із опаленням, про останні домовленості голови ОДА Вадима Лозового із місцевими  газопостачальниками  не понижувати тиск газу у Шепетівці до нуля.  Мер також зачитав відповідь від  силовиків Департаменту захисту економіки, які у ході перевірки «енергоінвестівців» не виявили  у їхніх діях кримінального правопорушення.

 Після цього емоційно виступала громадська активістка Ірина Александрук. Молода жінка разом зі шепетівчанками Олею та Машею  торік «воювали» за тепло у Шепетівці і цього року знову в числі найактивніших.

Ірина висловила думку багатьох: «Якщо очільник теплопостачального  підприємства   не вміє керувати, допускає збої у роботі, то нехай іде геть.

 Ми не повинні терпіти хаос, який створили у місті «енергоінвестовці». Громада  має висловити свою  рішучу позицію, бойкотувати роботу горе-постачальників, через яких Шепетівка «прославилась» на усю Україну, — емоційно завершила свій виступ активістка.

Далі виступили депутат міської ради П.Спеціальний, секретар міської  ради М. Кикоть.  А зал  клекотів обуренням, постійно доносились вигуки щодо дій очільника ТОВ «Шепетівка енергоінвест» О.Пустовойта. Навіть пролунало, що його варто суворо покарати за такі зловживання.

Поступово люди почали розходитись так і не почувши від представників влади. І що буде, далі платити чи не платити  їм за тепло. Адже газівники зробили відстрочку   у відключенні газової мережі буквально на тиждень. Хоча ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» запевнив, що розв’яже проблему, мовляв, знайшов кошти і отримає ліміти на постачання  газу від НАК «Нафтогаз» України. Але пан Пустовойт вже не раз обіцяв, але слова не дотримав. І вже цього тижня стане відомо чи будемо з теплом.

Ми ж поцікавились в учасників народного віче, щоб вони зробили в такій ситуації. Олександр Скоромний сказав, що необхідно перевірити усіх боржників, застосувати  штрафи до тих, хто не платить, незаконно врізався до тепломережі і таким чином повернути частину боргу за газ. Інші учасниці, з якими ми також поспілкувались, вносили  свої пропозиції, які б забезпечили вихід із кризової ситуації. Одна жінка  висловилася за радикальні методи: торік перекривали  автомобільні дороги, а тепер треба перекривати рух поїздів на залізниці. Інша була  за те, щоб бойкотувати роботу   працівників «Енергоінвесту». З рештою дехто переконував, що потрібно у місті відмовитися  від централізованого опалення, а допомогти малозабезпеченим громадянам обладнати індивідуальне.

 Наголошували й на тому, що потрібно  розпочати збір підписів серед користувачів централізованим опаленням про відмову від послуг ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» з вимогою негайного повернення  майна у комунальну власність і припинити оплату послуг, поки це не відбудеться. Яка із цих  пропозицій виявиться дієвою, покаже час.

Залиште Ваш коментар
Перевести