У Шепетівці піротехніки ГУ ДСНС знищили цілий арсенал боєприпасів часів Другої світової війни

Його виявили 21 березня у лісосмузі неподалік м. Шепетівки під час зрізування дерева. Прибувши за викликом, піротехніки ГУ ДСНС спершу знешкодили небезпечні знахідки, після чого обстежили прилеглу територію. Під час обстеження було додатково виявлено ще 28 – 88-міліметрових, 21 – 76-міліметровий та 2 – 45-міліметрові артилерійські снаряди.
А 22 березня піротехніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС у Хмельницькій області у спеціально відведеному місці знищили смертоносний спадок часів Другої світової війни.
У зв’язку з дедалі частішими випадками вибухонебезпечних знахідок Державна служба з надзвичайних ситуацій переконливо закликає громадян неухильно дотримуватись правил безпеки у разі їхнього виявлення. І радить не наражати себе на небезпеку: ні в якому разі не брати до рук небезпечний предмет, не переносити та не розбирати його, а тим більше – не кидати у багаття. Це дуже небезпечно!
Про знахідку треба негайно повідомити до найближчого підрозділу Державної служби з надзвичайних ситуацій за номером телефону «101».

(За матеріалами ГУ ДСНС
України у Хмельницькій області).