ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Незабутній День знань

Незабутній День знань

33 переглядів

У стінах нової Корчицької школи залунав дитячий гамір та сміх. Цього дня мешканці місцевої громади з нетерпінням очікували кілька десятків років.

Цей День знань був сповнений особливого хвилювання й урочистостей – для першокласників, які ступили на поріг пізнання доброго, світлого й величного у новому храмі освіти, і старшокласників, яких чекає стимул нового рівня якісної й доступної освіти, й для професійного та згуртованого колективу педагогів та батьків, для яких їхня мрія здійснилась у їхніх дітях.
Урочистий захід з нагоди першого дзвінка у новій школі, який відбувся з дотриманням заходів безпеки в умовах пандемії COVID-19, зібрав на шкільному подвір’ї учнів, вчителів. Прийшли розділити цю хвилюючу мить й чимало батьків та мешканців Корчицької громади.
На святі Дня знань побували й поважні гості. З найважливішою подією року присутніх привітали голова райдержадміністрації Юрій Басюк, голова районної ради Петро Дзяворук, депутат обласної ради Врам Мовсісян, начальник відділу освіти та культури РДА Наталія Грабельникова.
Також із святом односельців, батьків, дітей та вчителів привітала секретар Корчицької сільської ради Людмила Грицишина, до шкільної освітянської родини та усіх присутніх із щирими словами вдячності звернувся директор корчицького закладу освіти Микола Гавриш.

Промовці у вступах із вдячністю згадали усіх, хто був причетний до того, щоб нова школа 1 вересня відчинила свої двері юним здобувачам освіти. Зокрема, відзначили підтримку міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова та губернатора Хмельниччини Дмитра Габінета, які особисто пройнялись долею школи й неодноразово відвідували її будівництво. Відзначали підтримку цієї благої справи депутатів обласної ради Тетяни Василик, Миколи Дячука, Врама Мовсісяна, вагому допомогу колишнього народного депутата України Романа Мацоли та багатьох інших.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять колишнього сільського голови Василя Кондратюка, який дуже уболівав про те, щоб у Корчику була добудована нова школа й віддавав для цього усі свої сили. Було й відзначено, що президентська програма «Велике будівництво» спрацювала й перед лісовими селами місцевої громади відкрились нові обрії змін на краще.
Ну і, звісно ж, усі бажали колективу Корчицької школи, який відомий своїми освітянськими здобутками, ще більших звершень. А школярам у стінах нової школи — кращих, якісніших знань та щасливої життєвої долі.
А після урочистостей учні переступили поріг цього, без перебільшення, новітнього храму освіти. Радісним і незабутнім для його юних господарів були перші хвилини уроків у просторих, світлих класах, з новими партами, мультимедійними дошками та відчуттям перспективи на шляху до здобуття знань.
Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести