ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво Нова паніка серед телеглядачів

Нова паніка серед телеглядачів

21 переглядів

Причиною стало кодування каналів

 

Наприкінці січня наступного року буде обмежено перегляд передач 23 каналів. Зокрема, будуть закодовані телеканали СТБ, ICTV, Новий канал, М1, М2, Оце, 1+1, 2+2, ТЕТ, ПлюсПлюс, УНІАН-ТБ, Бігуді, Інтер, НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм, Україна, НЛО-TV, Індиго-TV. Наші читачі стурбовані, адже тільки недавно «пережили» запровад­ження цифрового телебачення. Чому це робиться?

Як пояснюють фахівці, українські телеканали купують за кордоном багато телевізійної продукції (фільми, серіали, транс­ляції спортивних змагань), також телемедія створює і власну продукцію. На жаль, через відкритий доступ до перегляду ця продукція не захищена від телевізійних «піратів». А це означає, що власники телеканалів ризикують отримати штраф. Тому, щоб уберегтися від «піратства» та підняти українське телебачення на рівень зарубіжного, відбудеться кодування телеканалів.
Втім, воно торкнеться тільки абонентів супутникового телебачення (а це третина українських глядачів). Супутникову тарілку для цього змінювати не потрібно. Варто тільки придбати тюнер, який підтримує кодування VERIMATRIX, а також має маркування УТБ. Старий тюнер «прошити» новим програмним забезпеченням буде неможливо.
Роздрібна ціна такого тюнера – 1099 гривень. Придбати його можна на сайтах елект­роніки, за номером 080-050-04-60 або взяти в оренду в оператора супутникового телебачення, яким ви користуєтеся.
Встановити тюнер можна й самостійно або зателефонувати у колл-центр до оператора вашого супутникового телебачення і викликати майстра, який обізнаний у налаштуванні супутникового телебачення.
Дивитися закодовані канали можна буде й облаштувавши кабельне телебачення. Оператори кабельної мережі за короткий час підключать вас, якщо ви укладете угоду і платитимете щомісяця внески як абонент.
Нині усім користувачам телевізійні провайдери пропонують пакет послуг «Інтернет + телебачення». Це також вигідно.
Дивитися закодовані телеканали можна буде й користуючись цифровим ефірним мовленням – Т2. Для цього необхідно мати ефірну антену, цифровий приймач Т2 чи сучасний телевізор із вбудованим приймачем.
Тож не варто панікувати, готуйтесь тюнери купляти!
Інформацію
з інтернет-мережі
систематизувала Г.МАЗУРКЕВИЧ.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести