ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Нові авто – сільським медикам краю

Нові авто – сільським медикам краю

63 переглядів

У переддень Новорічних свят 29 нових легкових автомобілів «Renault– Duster», які закупили для сімейних лікарів сільських амбулаторій Хмельниччини, передано новим власникам.
Привітали сімейних лікарів та вручили їм ключі від новеньких авто голова обласної державної адміністрації Сергій Гамалій та заступник голови обласної ради Володимир Гончарук.
Зокрема, автомобілі отримали й амбулаторії новоствореного Шепетівського району: у с. Ставищанах (Білогірська ОТГ), с. Куневі (Плужненська ОТГ), с. Новолабуні (Полонська ОТГ), с. Миньківцях (Улашанівська ОТГ), смт. Грицеві (Грицівська ОТГ), с. Плесні (Шепетівська ОТГ).

Звертаючись до присутніх, Сергій Гамалій наголосив, що Президент України Володимир Зеленський та уряд приділяють велику увагу розвитку медичної галузі, особливо у сільській місцевості. Так, у рамках реалізації програми «Доступна медицина» цього року на Хмельниччині завершено будівництво 30 нових амбулаторій сімейної медицини. Завдяки ефективному використанню коштів субвенції з державного бюджету вдалося придбати ще 29 автомобілів для медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я на загальну суму 13,5 млн. гривень.
— Мені приємно сьогодні вручити ключі від новеньких автомобілів. Сподіваюся, що лікарям стане легше і комфортніше працювати, відвідувати пацієнтів, надавати необхідну допомогу. Напередодні Новорічно-Різдвяних свят хочу побажати усім міцного здоров’я, мирного неба, радості! Нехай успішно реалізуються усі заплановані проєкти! — зауважив голова обласної державної адміністрації.
Загалом протягом 2018-2019 років за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості області було придбано 63 одиниці службового медичного автотранспорту для 30 новозбудованих та 33 діючих амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Також 43 діючі амбулаторії отримали комплекти телемедичного обладнання.
Наш кор.
На знімку: заступник міського голови Шепетівської міської ради Віталій Янушевський отримує ключі від автомобіля для Плесенської сільської амбулаторії Шепетівської ОТГ.

Залиште Ваш коментар
Перевести