ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво Нові сільські дороги

Нові сільські дороги

25 переглядів

Погодьтесь, стан наших доріг з вибоїнами, ямами є, так би мовити, уже звичним «декором» непростого українського сьогодення. А тому досить несподівано, проте приємно отримати враження, коли ступаєш на оновлений шлях. І зовсім не на магістраль чи якусь міську вулицю, а ту, яка веде до сільської глибинки, до населеного пункту, від якого, здавалось, відцуралися всі.

Але є промовистий факт: у цьому році в Україні проводяться значні роботи з ремонту та реконструкції автомобільних доріг як державного так і місцевого значення. Виділені відповідні кошти з державного та місцевих бюджетів й на ремонт доріг на Шепетівщині. І перші результати цієї благої справи відчули мешканці віддалених сіл району, зокрема Бронників, Конотопа, Хутора, Климентовичів, Марковець, Вишневого, Пліщина. 

У зв’язку із здачею в експлуатацію деяких ділянок доріг загального користування місцевого значення у районі начальник управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Олексій Дьома спільно з директором державного підприємства «Служба автомобільних доріг» Сергієм Матусом здійснили виїзд для перевірки якості виконання робіт.

Спершу вони побували на дорозі, яка з’єднує Хутір та Климентовичі. На цьому автошляху здійснювався ремонт двох окремих ділянок завдовжки по 0,5 км.

Також було перевірено завершення робіт з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Бронники–Конотоп. Протяжність ділянки ремонту – 2,2 км. Роботи на цьому шляху включали у себе проведення ямкового ремонту, укладання двох шарів асфальтобетону та облаштування укріплених узбіч. В обох випадках виконавцем робіт стало приватне підприємство «МВМ-13».

До слова, порушень у технологіях не було виявлено, фірма-підрядник дотрималась і термінів виконання робіт.

Крім того на кошти, виділені державним підприємством «Служба місцевих автодоріг», у Шепетівському районі приватне підприємство «МВМ-13» провело ремонт доріг Шепетівка–Пліщин та Шепетівка–Марківці через Вишневе. Загальна ж сума договорів на виконання дорожніх робіт у нашому краї наразі склала близько 14 мільйонів гривень.

— Також у цьому році буде проведено капітальний ремонт доріг, що пролягають через села Городище, Серединці та Судилків. Наразі відбувається тендер на визначення виконавця робіт. А ще заплановано прокласти у Судилкові 2 кілометри 437 метрів тротуару центральною вулицею села. Ці роботи розпочнуться у міру надходження державних коштів, — коментує головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА Борис Дяченко.

Крім того, за словами Бориса Володимировича, управлінню регіонального розвитку та будівництва обласної державної адміністрації надано перелік об’єктів на виготовлення проектно-кошторисної документації для виконання робіт з поточного середнього ремонту автомобільних доріг місцевого значення у 2019 році. Зокрема, ремонт буде проводитись на 9-кілометровому відрізку дороги Хутір–Климентовичі, що потребує значного фінансування з боку держави.

Залиште Ваш коментар
Перевести