ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоКультура Обговорили перспективи розвитку громад

Обговорили перспективи розвитку громад

14 переглядів

Четвертого липня у Чотирбоківській сільській бібліотеці відбувся захід «жива бібліотека» на тему «Децентралізація, як шлях прогресу та розвитку громади».

Захід проводився у рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України (АМУ) у партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX/Україна) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Формат «живої бібліотеки» — це спілкування читачів з «живими книгами», а точніше — з людьми, які успішно самореалізувалися у житті.

Цікавими були виступи представників Хмельницького регіонального відділення АМУ: Дмитра Василенка – регіонального консультанта з юридичних питань та Олени Бохонської – регіонального консультанта з бюджетних питань, які зуміли донести присутнім інформацію про їхні права та можливості у правовому колі.

Староста села Микола Костюк розповів про успіхи та досягнення громади. А ще у нього є план розвитку села, тож він разом із активістами та волонтерами має намір його реалізувати.

Андрій Редько — людина з величезним досвідом та досягненнями у сфері культури. Колектив, яким він керує, знають не тільки в Україні, а й за кордоном. Пан Андрій довів усім, що культура має розвиватися, а не «оптимізуватися».

Приватний підприємець Петро Линник поділився історією свого становлення, як підприємця.

Секретар сільської ради Іван Ковальчук та юрист Захар Гусар розповіли про досягнення Ленковецької громади та відповіли на запитання про нові можливості у громаді, про культуру, про відносини між селами. І, звичайно ж, яким чином наповнюється бюджет.

Керівник проекту Людмила Везюк зробила презентацію інформзони «Моя громада — мій добробут», де було представлено інформаційні ресурси бібліотеки та проекту «Пульс».

Головний спеціаліст з питань культури Лідія Богурська розповіла про досягнення працівників культури громади та враженнями від заходу: «Дякую всім, хто організовує та фінансує такі заходи. Мешканці громади здебільшого не поінформовані з багатьох питань. Тому такі заходи дуже необхідні. Ми усі разом вчимося, як стати успішними та заможними. І це у наших руках».

Л.ВЕЗЮК,

директор Шепетівської

районної ЦБС.

Залиште Ваш коментар
Перевести