ГОЛОВНА СТОРІНКА Здоров'я Обмежень у видачі ліків за рецептами немає

Обмежень у видачі ліків за рецептами немає

17 переглядів

Останнім часом у соціальних мережах, серед людей почастішали випадки розповсюдження недостовірної інформації щодо проблем з наявністю та видачею лікарських засобів за державною програмою «Доступні ліки». Про це нам повідомив головний лікар Шепетівського центру ПМСД Шепетівської районної ради Андрій Нечипорук.

— На електронну пошту Центру надходять листи від певних осіб про те, що ліків за рецептами в аптеках міста не видають. Насправді це не так. Ніяких обмежень у видачі медикаментів немає, — зауважив Андрій Григорович. — Пройдіться аптеками і поцікавтеся, чи відпускаються препарати для пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом 2-го типу, бронхіальною астмою на основі рецептів, виписаних лікарями Шепетівського центру первинної медико-санітарної допомоги. Запевняю — вони є у наявності.

Додам, що у місті та районі з позначкою «Доступні ліки» працюють загалом дев’ять аптек. З початку 2018 року виписано близько 29 тисяч таких рецептів і хворі отримали ліки.

У випадку, якщо у мешканців краю виникають певні проблеми, прохання звертатися безпосередньо до головного лікаря Шепетівського центру ПМСД Андрія Григоровича Нечипорука за телефоном 097-408-26-55.

Залиште Ваш коментар
Перевести