ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво Олександр Пустовойт запевнив громаду, що опалювальний сезон розпочнеться вчасно

Олександр Пустовойт запевнив громаду, що опалювальний сезон розпочнеться вчасно

12 переглядів

Хоча надворі ще досить тепло, та багатьох шепетівчан уже нині хвилює питання: коли розпочнеться опалювальний сезон, скільки коштуватиме газ і чи буде підвищення тарифів на тепло? Про підготовку до опалювального сезону на зустрічі у музеї М.Островського громаду поінформував очільник ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» Олександр Пустовойт.

На цю зустріч запрошували голів ОСББ, керівників Управлінських компаній «Управдом» та «Житлобуд», представників міськвиконкому, засобів масової інформації, громадськість. Проте у музеї зібралося не більше 30-40 осіб.

Тема ця дуже актуальна, а от громадська активність знову виявилась низькою. Хоча досвід попереднього року засвідчив, що забезпечення теплом 6000 абонентів (нині їх уже на 1000 менше) це болюче питання, яке не вдавалося вирішити протягом жовтня–листопада 2017 року, і лише у грудні в оселях шепетівчан з’явилося довгоочікуване тепло.

Олександр Пустовойт розпочав зустріч з відповідей на запитання, які йому ставили присутні. Людей хвилює, чому опалювальний сезон закінчився раніше, ніж зазвичай, а суму оплати за тепло було збільшено, чи буде тепло в оселях восени, хто має ізолювати мережі у разі від’єднання від централізованої мережі.

Олександр Степанович повідомив, що від централізованої мережі уже від’єднало більше 900 абонентів і нині акти на від’єднання уже не видаються. З вересня триває наповнення мережі водою, яке триватиме згідно із графіком, затвердженим на підприємстві.

За цей час, поки тепло, мешканці будинків мають потурбуватися про заходи енергозбереження — перевірити підвали, засклити вікна у під’їздах, відремонтувати і підготувати до зими вхідні двері у під’їздах тощо.

Ізолювати ж труби при від’єднанні від централізованої мережі мають управлінські компанії. Це підтвердив присутній у залі директор ПП «Житлофонд» Василь Цегеля.

Також очільник ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» вкотре звернув увагу на проблему розбалансування теплових мереж. Це сталося тому, що попереднього року у місті  від централізованої мережі від’єдналися багато мешканців.

Олександр Степанович переконаний, що таке розбалансування, як мовиться, до добра не приведе. А ситуація на вулицях Длужневського, Залізничній та Гагаріна взагалі критична — там є будинки, у яких централізовано опалюються лише 1-2 квартири.

О.Пустовойт неодноразово звертався до міської влади з проханням підтримати мешканців цих квартир, які у переважній більшості малозабезпечені, мають інвалідність й не спроможні провести у помешканнях автономне опалення.

Присутній у залі начальник управління житлово-комунального господарства Павло Цвіркун поінформував присутніх, що у міському бюджеті коштів на вирішення проблем мешканців вказаних вулиць не передбачено. Загалом, як зазначив О.Пустовойт, будинків, де централізовано опалюються 1-2 квартири, у місті є більше 25. Тож проблеми їхніх мешканців залишаються проблемами самих мешканців.

Олександр Пустовойт поінформував і щодо тарифів, коригування яких очікується у жовтні, після ймовірного підвищення ціни на газ для населення. Цілком логічно, що коли зросте ціна на газ, то зростуть тарифи й на тепло, зазначив Олександр Степанович. Якими будуть тарифи — дізнаємося вже зовсім скоро, у жовтні.

Наостанок Олександр Пустовойт запевнив присутніх, що опалювальний сезон 2018-2019 років ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» розпочне вчасно.

Залиште Ваш коментар
Перевести