ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво Омріяний подарунок у День святого Миколая

Омріяний подарунок у День святого Миколая

15 переглядів

Одним із найсвітліших і найрадісніших свят у нашій країні є День святого Миколая. Із його приходом усі сподіваються на диво та здійснення найзаповітніших мрій. І так склалися обставини, що саме у День святого Миколая голова Шепетівської районної державної адміністрації Роман Підопригора вручив двом дітям-сиротам ключі від придбаних для них квартир.

Як відомо, держава другий рік виділяє кошти на придбання житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа. Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа» за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам Грицівською селищною та Ленковецькою сільською радами, обраними об’єднаними територіальними громадами було придбано дві квартири на території міста Шепетівки для двох осіб із числа дітей-сиріт. Відтак, ключі від вторинного житла отримали Діана Гордійчук і Тетяна Нурлаєва (Пекар).

— Пройдено нелегкий шлях і завдяки копіткій праці, єдності, а також чіткій позиції керівництва держави, області та району нині ми маємо позитивний результат, — зазначив Роман Борисович, звертаючись до власників квартир. — Бажаю вам, молоді люди, щастя, достатку, благополуччя та сімейного затишку у нових оселях!

Такі дії є прикладом успішної реалізації соціально значущих проектів, метою яких є повернення віри людей у державу та власні сили. Завдяки цьому ми ще раз пересвідчуємося, що спільними зусиллями можна подарувати радість та щастя тим,  хто цього насправді потребує.

Юлія БОГУШ,

начальник служби у справах

дітей Шепетівської РДА.

Залиште Ваш коментар
Перевести