ГОЛОВНА СТОРІНКА Здоров'я Операції з видалення катаракти продовжують робити у Шепетівці

Операції з видалення катаракти продовжують робити у Шепетівці

61 переглядів

У п’ятницю, 23 листопада, на базі офтальмологічного  відділення Шепетівської ЦРЛ вдруге проводилися операції з видалення катаракти та заміни кришталика ока на штучний. У цей день пацієнтів знову ж таки оперував лікар-офтальмолог вищої категорії, офтальмохірург клініки «Окомедікас» Олександр Сергійович Романюк. Асистував йому лікар-офтальмолог Шепетівської ЦРЛ Сергій Олексійович Незборецький.

Напередодні на операції записалося 14 осіб. Серед них були й такі, які у день оперативного втручання, під час попереднього огляду, отримали відмову через запущену стадію захворювання, що дало певні ускладнення.

Власне, операції з лікування катаракти проходили під місцевою крапельної анестезією. Потім хірург робив мікроскопічний розріз в оці, через який вводив спеціальний мікроприлад, що подає ультразвук. За допомогою ультразвуку, помутнілий кришталик починає дробитися і видаляється за 20-30 хвилин.

Замість помутнілого кришталика імплантується штучний кришталик, який фокусує зображення, як новий об’єктив. Після операції мікророзріз заживає самостійно без накладення швів.

На знімку: лікар-офтальмолог Олександр Романюк.

Залиште Ваш коментар
Перевести