ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Освідчився у коханні в холі медучилища

Освідчився у коханні в холі медучилища

51 переглядів

У День закоханих, 14 лютого, у Шепетівському медичному училищі відбулася незвична подія. Цього дня у стінах навчального закладу студентці Валентині Франчук зробив пропозицію руки і серця її коханий Дмитро Мазанюк. І дівчина відповіла «так».

Уявіть собі: запалені свічки, викладені у формі серця, пелюстки квітів, а у центрі — він, стоїть на колінах з букетом білих та червоних троянд і робить їй пропозицію. Навколо — викладачі, студенти, але вона уже їх не бачить, лише чує голос коханого. Той промовляє щемні слова, а далі дістає каблучку і одягає їй на безіменний палець. Дівчина дуже хвилюється. Її відповідь «так» скріплюється поцілунком.

Дмитро Мазанюк, головний герой цієї розповіді, свого часу випускник Шепетівського медичного училища спеціальності «Стоматологія», завчасно готувався до 14 лютого 2019 року. За місяць він звернувся до керівництва закладу, аби дістати згоду на проведення церемонії. Його обраниця — 18-річна другокурсниця факультету «Сестринська справа» Валентина Франчук.

Попри те, що обох їх поєднує вищезгаданий навчальний заклад, Дмитро та Валентина познайомилися у соціальній мережі, почали зустрічатися. А тепер, у день ангела коханої Валентини, 25-річний Дмитро зважився на рішучий крок.

Напередодні Дня закоханих хлопець узяв на роботі вихідний. Зранку 14 лютого поспішив у магазин квітів. А далі викладачі та студенти допомагали йому в організації найважливішої події у їхньому спільному з Валентиною житті. Потім освідчився у коханні.

Під час розмови з нами він зауважив, що їхнє весілля з Валентиною відбудеться на початку серпня. До того ж, Дмитро уже познайомився з рідними нареченої. Тож бажаємо закоханим берегти свою любов і залишатися такими ж романтичними протягом усього життя.

Залиште Ваш коментар
Перевести