ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво П’ять «сюжетів» у карантин на Шепетівщині, які здивували

П’ять «сюжетів» у карантин на Шепетівщині, які здивували

14 переглядів

Позов до людини, що померла. Сварка через собаку, яка «цілодобово гавкає». Крадіжки важкої металевої ванни, шурупів та пачки морозива. Це лише дещиця з того, що сталося в нашому районі у карантинні часи та знайшло свій «відбиток» у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

18 березня близько 3-ї ночі невідома особа таємно завітала на територію чужого домоволодіння в місті, огороджену дерев’яним парканом і металевою сіткою, й винесла звідти металеву ванну об’ємом 300 літрів. Заховала «вантаж» на сусідській вулиці в кущах. Того ж дня близько 8-ї ранку вона із знайомим занесла ванну на металоприймальний пункт, де продала за 95 гривень. Гроші особа витратила на власні потреби.

17 квітня один із найбільших українських банків звернувся до суду з позовом до особи, яка заборгувала за кредитним договором понад 17 тисяч гривень. Але провадження у цивільній справі суддя не відкрив. Адже виявилося, що ця особа померла ще в січні 2017 року. Тобто — на момент подання позову вже була померлою.

23 квітня у магазині «Щедрослав» одна особа «таємно викрала з полиці» пачку твердого сиру «Голандія 50%» торгової марки «Комо». 1 травня вона ж завітала до супермаркету «Стратон», де спробувала привласнити морозиво «Ескімо льон-клен». В обох випадках належно спрацювали охоронці.

2 травня вдень безробітний навідався до району стрілочного посту № 3 станції Шепетівка-Подільська, де привласнив 21 колійний шуруп. Викрадене (вартістю 356 грн. 79 коп.) сховав у кущі, але був виявлений працівниками воєнізованої охорони АТ «Українська залізниця».

9 травня між двома сусідами виникла сварка. Наступного дня вона повторилася, але вже з лайкою. Один із сусідів викликав поліцію. Згодом, у суді, поскаржився, що навпроти живе особа, «яка має собаку, що цілодобово гавкає, заважає відпочивати, в тому числі спати вночі». Мовляв, саме через неї 9 травня сварилися. Тож хуліганських мотивів у справі суд не знайшов, адже було встановлено, що конфлікт виник через собаку, а не лайку.

Наш кор.

Залиште Ваш коментар
Перевести