ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоСПОРТ Пам’ять завжди жива

Пам’ять завжди жива

9 переглядів

Уже стало доброю традицією проводити спільно із Шепетівською спілкою ветеранів Афганістану баскетбольний турнір серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх закладів міста, присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста В.М.Длужнєвського.

Цього року він відбувся 23 квітня між командами юнаків та дівчат НВК № 1, НВК № 2, ЗОШ № 3. Варто зазначити, що НВК № 1 та ЗОШ № 3 виставили для участі по 4 команди. Загалом у заході взяли участь 10 команд юнаків та дівчат.

Привітати учасників змагань прийшли начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту О.Д.Шуляк, директор ДЮСШ Є.Г.Рибак, воїни-інтернаціоналісти.

З вітальним словом до учнів-спортсменів член спілки ветеранів Афганістану М.І.Леончук. Щиро та проникливо він розповів спортсменам, яким важким іспитом і трагедією для сотень тисяч людей в Україні став Афган. Одним з тих, хто не повернувся з афганської війни, був колишній учень НВК № 2 Віктор Длужнєвський.

Після урочистої частини розпочались спортивні змагання, які видались цікавими та інтригуючими.

У підсумку перше місце серед команд дівчат посіли спортсменки з НВК № 1 (команда № 1), друге місце – ЗОШ № 3, третє місце – НВК № 2.

А перше місце серед команд юнаків за НВК № 1 (команда № 2), друге місце також за НВК № 1 (команда № 1), третя місце посіли юні баскетболісти ЗОШ № 1.

Команди-переможці змагань серед юнаків були нагороджені грамотами, медалями, кубками, що надала Шепетівська спілка воїнів Афганістану.

Команди-переможці турніру серед дівчат були нагороджені грамотами, медалями та солодким подарунком.

Адміністрація дитячо-юнацької спортивної школи висловлює слова щирої вдячності керівнику закладу В.М.Гарбарець – за надання спортивної зали для проведення змагань, управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту – за постійну співпрацю з ДЮСШ, Шепетівській спілці воїнів Афганістану в особі В.М.Окорського – за підтримку в організації та проведенні змагань.

Л.КУШНІР,

заступник директора з навчально-

тренувальної роботи ДЮСШ.

Залиште Ваш коментар
Перевести