ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОпитування Перехожі шепетівських вулиць — про минулі вибори (частина друга)

Перехожі шепетівських вулиць — про минулі вибори (частина друга)

36 переглядів

У останню неділю жовтня на Шепетівщині відбулися місцеві вибори. Наскільки вміло та професійно кандидати та політичні партії вели передвиборчу агітацію? Чому майже дві третини виборців на свої дільниці не завітали? За кого був сенс голосувати? На що мають звернути увагу новий міський голова Шепетівки та «оновлені» депутати міськради вже у перші місяці своєї роботи? Такі запитання ми задали нещодавно перехожим вулиць нашого райцентру.

Дмитро Олександрович, водій «Нової пошти», 44 роки:

– Живу в Хмельницькому, а нині ось шепетівським проспектом Миру гуляю, стадіон йду дивитися. У ваше місто приїхав по роботі, кілька годин є у «запасі». Що можу сказати про минулі вибори? Свій голос віддав за Олександра Симчишина. Його 25 жовтня обрали головою обласного центру вже вдруге, бо є за що. Цій людині вірять. Адже дороги, інфраструктура – все змінюється на краще. Навіть дитячі садки, школи споруджуються. А от якби тут, у Шепетівці, мешкав, то й не знаю, чи взагалі б на вибори пішов. Бо ж погляньте на «страшні» тротуари, прибудинкові території, автобусні зупинки. Та тут «час зупинився». Майже усе так, як у 1991 – 1992 роки (тоді їздив у Шепетівку на перегляд футбольних матчів за участі команди «Темп», яка з хмельницьким «Поділлям» грала). «Епоха соціалізму», так би мовити. 1980-ті роки «в усій своїй красі». Хоча ваше місто дещо ліпше за Волочиськ виглядає, але до Кам’янця-Подільського йому далеко… Раджу шепетівчанам у подальшому за таких, як президент «Темпу» Джумбер Нішніанідзе, голосувати. Бо нічого не змінюватиметься.

Ніна Іванівна, пенсіонерка, 70 років:

– Вибори минули, а що було те й залишилося. Прогнозую, що ситуація ще більш погіршиться, ніж раніше. Сама я на вибори ходила. Чому стільки багато людей їх проігнорувало? Бо вже нікому не довіряють. Мене привабили ідеї політичної партії «Опозиційна платформа – За життя». Адже вона виступає за мир, проти війни (родичі у Російській Федерації живуть). Щодо кандидатів у міські голови, то проголосувала за Аліма Штена. Бо ж знаю, що його батьки – місцеві, у Судилкові вчителями працювали. Ну а також ім’я це – «на слуху». А що я міському голові, котрого шепетівчани 25 жовтня обрали, порадила? По-перше, докладати максимуму зусиль до відновлення в Шепетівці промислових підприємств, виробництв. По-друге, слід наполегливо «боротися» за чистоту і порядок на вулицях. По-третє, було б добре, якби новий мер до людей краще «приглядався». Адже головне – це команда. Не буде її – не буде і якісних результатів роботи.

Записав Володимир КОВАЛЬЧУК.

Фото Костянтина ВОЛОДИМИРОВА.

Залиште Ваш коментар
Перевести