ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоКультура Переймали досвід і смакували кавою

Переймали досвід і смакували кавою

15 переглядів

Сьомого лютого для культпрацівників Шепетівщини був організований цікавий семінар на тему «Клубний заклад як важливий чинник становлення і розвитку культури у регіоні. Функції та форми діяльності». У ньому взяли участь працівники культури району та ОТГ.

На семінарі порушувалися питання  щодо надання культурних послуг населенню у закладах культури. Перед присутніми виступила головний спеціаліст з питань культури відділу освіти та культури РДА Валентина Галімська. Йшла мова і про проведення у районі естафети пам’яті під гаслом «Слава визволителям України».

Вчитель інформатики Судилківської опорної школи Олександр Мороз розповів про інформаційні технології у практиці роботи клубних закладів, про те, як потрібно створювати веб-сайти чи інтернет-сторінки у соціальних мережах, шляхи  використання інформації тощо.

Методисти районного будинку культури провели анкетування серед учасників семінару про доцільність проведення таких семінарів, майстер-класів, творчих лабораторій.

Працівники культури на заході не тільки змістовно попрацювали, обмінювалися досвідом, але й відпочивали. Для нх був проведений вечір відпочинку «Запрошуємо на каву», де присутні поринули у світ цього напою. Ведуча та ініціатор проведення інноваційного заходу, директор районного будинку культури Марія Грищенко розповіла про історію кави, дивовижні легенди, про тонкощі кавового етикету.

Учасники подивилися цікаві відеосюжети «Історія напою: від плантації — до філіжанки». Присутні смакували ароматною кавою, висловлювали вдячність організаторам семінару.  

Світлана СПЕЦІАЛЬНА,

заступник директора

районного будинку культури.

Залиште Ваш коментар
Перевести