ГОЛОВНА СТОРІНКА Цікаво Переконайте мене

Переконайте мене

8 переглядів

У березні наступного року будемо обирати шостого президента України. Знову кожен свідомий громадянин має зробити свій єдино правильний вибір. Це буде нелегко. Адже, як запевняють політологи, експерти, список  майбутніх кандидатів буде великий. Вже сьогодні на арену  виходять претенденти на високу посаду із числа народних депутатів. Характерно , що кожен вже бачить себе главою держави.

Я не буду оригінальним, але скажу  так: аби я віддав свій голос, мене треба переконати, що справді та чи інше  особа, її програма дій нарешті змінить життя простих українців на краще. Розвиватиметься економіка, молодь не буде виїздити за кордон на заробітки, створюватимуться нові робочі місця.   У людей будуть достойні зарплати і пенсії.  І ніхто не захоче залишати рідну землю. Бо відчуватиме, що саме тут отой рай на землі.

 Але один у полі не воїн. Ще треба побачити команду претендента Адже від оточення багато залежить. Загалом  у моїй уяві майбутній президент — це  прагматик, високоосвічена людина, економіст, чесний перед собою і людьми, якому під силу об’єднати українців.

Олександр ПОЛІЩУК.

Залиште Ваш коментар
Перевести