Протягом 21–23 червня у м. Ірпіні, що на Київщині, відбувся чемпіонат України з Комбат Дзю-Дзюцу серед дорослих та юніорів. У змаганнях у двох розділах — клоз-контакт (боротьба) і фулл-контакт — взяли участь 180 спортсменів. До речі, цей чемпіонат був відбірковим до чемпіонату світу, який відбудеться 19–20 жовтня у київському Палаці спорту.

А ще його особливістю було те, що на відкритті змагань урочисто було вручено посвідчення майстрів спорту міжнародного класу спортсменам Хмельницької області, які у складі збірної України успішно виступили на попередньому чемпіонаті світу, — Максиму Пашкову (став чемпіоном світу), Вадиму Будзихівському і Миколі Мартинюку (срібні призери чемпіонату світу).

А на цьому чемпіонаті спортсмени збірної команди Хмельницької області завоювали дві золоті, три срібні та шість бронзових медалей. Так, серед дорослих Олександр Горшечнік здобув перше місце з фулл-контакту і перше місце з клоз-контакту, Анатолій Костюк — друге місце з фулл-контакту і третє місце з клоз-контакту, а  Дмитро Пелих — третє місце з фулл-контакту.

Серед юніорів кращими стали: Андрій Хрипонюк був другим у клоз-контакті, Олександр Маноха посів друге місце з клоз-контакту і третє — з фулл-контакту, Богдан Монах виборов треті місця з фулл-контакту та клоз-контакту, а Данило Гнатів посів третю сходинку з клоз-контакту.

Спортсмени представляли спортивні клуби «Комбат», «Сокіл», ДЮСШ «Буревісник» з м. Хмельницького, а шепетівчани — «Пєрєсвєт», «Юний локомотивець» і ДЮСШ м. Шепетівки. Їх готували до змагань тренери: Олександр Марчук, Вадим Будзихівський, Олег Рудіч, Станіслав Кушик та Дмитро Дмитрач. Керівництво Хмельницької обласної федерації Комбат Дзю-Дзюцу вітає тренерський склад і спортсменів з успішним виступом на чемпіонаті України.