ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Першого грудня зустріли літо з трояндами і розкішним цвітом жакаранд…

Першого грудня зустріли літо з трояндами і розкішним цвітом жакаранд…

22 переглядів

…українці Роксолана Гнатюк і Леонід Тімо, котрі мешкають у Південній Америці. Сьогодні в їхньому рідному Буенос-Айресі — сонячно, від +17 до +24 градусів за Цельсієм. Перше грудня в Аргентині — початок літа. Своєрідним його передвісником там вважається цвітіння у парках дерев і кущів родини магнолієвих (жакаранд). Також цими днями місцеві жителі милуються трояндами.

Українець Леонід Тімо, котрий мешкає у 3-мільйонній аргентинській столиці Буенос-Айрес, почав спостерігати за цвітінням магнолій-жакаранд ще у середині листопада.

Тоді до міського району Палермо, який славиться своїми парками, було справжнє «паломництво» охочих насолодитися їхнім фіолетовими та білим цвітом. Аромат жакаранд ні з чим не сплутати.

А от улюблене буенос-айреське місце відпочинку Роксолани Гнатюк із Тернополя — 400-гектарний парк «3 лютого» (так називається на честь завершення Лаплатської війни у 1852 році).

Ця зелена оаза розташована між проспектами Лібертадор та Фігероа Алькорта, теж у згаданому міському районі Палермо. Родзинкою парку є розкішний розарій, де росте понад 18 тисяч троянд.

Сподіваємося, піднесеного настрою аргентинців від приходу літа не затьмарить економічна криза, яка вже 5 рік поспіль як триває в країні. Тисячам місцевих жителів нині не до квітів, мусять займатися виживанням. Наразі країна перебуває в ситуації, близькій до дефолту. Торік інфляція в Аргентині перевищила 50%.

Володимир КОВАЛЬЧУК.

Фото та скріншоти з ФБ-сторінки Роксолани Гнатюк та Ютуб-каналу Леоніда Тімо.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести