У середу, 6 березня, з робочим візитом у м. Шепетівці побувала дружина Президента України Марина Порошенко. Вона відвідала соціальний кооператив колишніх воїнів АТО та їхніх родин «ФронтМед», який виготовляє натуральну медову подарункову продукцію. Серед співзасновників соціального кооперативу — захисники Максим Петрик та Вадим Давидюк.

На зустрічі були присутні голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий, голова Шепетівської районної ради Петро Дзяворук, голова Шепетівської райдержадміністрації Віталій Бузиль, директор БФ «Зміцнення громад» Тетяна Василик, директор ТОВ «Агрофірма «Подільський Аграрій» Микола Дячук.

Під час розмови з Мариною Порошенко співзасновник «ФронтМед» Максим Петрик розповів про те, як створювався та як нині працює соціальний кооператив. Максим вкотре наголосив на тому, що багатьом захисникам, які повернулися з передової, важко адаптуватися до нових умов життя, знайти роботу, а робота у «ФронтМеді» дає їм реальну можливість забезпечити власні сім’ї, розвиватися.

Марина Порошенко зацікавилася планами «ФронтМеду» на майбутнє. Адже, як вона зауважила, мед надзвичайно корисний для здоров’я. І, певна річ, продукція, вироби з нього затребувані на ринку. Головне і те, що шепетівські «атовці» знайшли справу, як кажуть, для душі. Вона пообіцяла усіляко підтримувати таку ініціативу захисників. 

На зустрічі на адресу Марини Порошенко звучала щира подяка від жінок за плідну роботу, яку вона проводить у напрямку запровадження інклюзивної освіти в Україні, зокрема, і у нас, на Хмельниччині.

 Того ж дня Марина Порошенко побувала у навчальних закладах Славутського та Ізяславського районів, де цікавилася  питаннями освітньої реформи.