До реакції звернулась одна шепетівчанка і повідомила про безгосподарність і недбальство в охороні такого важливого об’єкта, як судилківський міст, яким за добу проїжджають кілька сотень транспортних засобів. Ним постійно рухаються й перехожі. А от охоронної зони цей міст не має, бо як пояснити той факт, що місцеві мешканці постійно беруть для своїх потреб пісок з-під мосту.

Жінка часто проходить поблизу нього, йдучи на роботу, і помітила, що ями все глибшають, піску, що підпирає основу мосту знизу, дедалі меншає. Вона хвилюються, чи не зашкодить це споруді, адже експлуатація цього мосту не припиняється.

За сигналом читачки ми ходили до вказаного місця. І дійсно побачили те, про що розповіла нам небайдужа шепетівчанка. Ями, де хтось вибирає пісок, настільки глибокі, що у них вільно може вміститись одна чи кілька осіб (на знімках).

Хто з навколишніх мешканців так активно тут «господарює»? Це повинні з’ясувати відповідні фахівці, правоохоронці. До того ж, свого часу повідомляли,  що частина мосту напіваварійна, однак комісія після обстеження продовжила термін експлуатації споруди.

Редакція сподівається, що сигнал нашої читачки не залишиться без уваги. 

Крім того, уся територія під мостом, де рухається і залізничний транспорт, захаращена, місцеві мешканці звозять сюди усілякий непотріб. Редакція сподівається, що комунальники наведуть тут лад і, якщо того вимагає інструкція, виставлять під мостом необхідні попереджувальні знаки.

Активістка пообіцяла, що повідомить редакцію, якщо під судилківським мостом буде наведено порядок.