ГОЛОВНА СТОРІНКА Людина і законКримінал Підкупити полісмена не вдалося

Підкупити полісмена не вдалося

7 переглядів

У м. Шепетівці викрито особу, яка, з метою уникнення кримінальної відповідальності, намагалась дати працівнику поліції  хабар

Аби уникнути кримінальної відповідальності за вчинення злочину проти власності, місцева жителька запропонувала заступнику начальника – начальнику сектора кримінальної поліції Шепетівського відділу Національної поліції неправомірну вигоду (хабар) для подальшої її передачі слідчому у кримінальному провадженні. Про таку пропозицію правоохоронець повідомив своє керівництво та місцеву прокуратуру.

На підставі рапорту поліцейського за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369 (надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) Кримінального кодексу України.

Десятого травня, під час передачі хабара, громадянку, яка таким чином намагалася уникнути кримінальної відповідальності, викрито «на гарячому» і затримано, а грошові кошти у сумі 300 доларів США вилучено.

На даний час у рамках досудового розслідування, що здійснюється слідчим відділом Шепетівського відділу поліції, проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів. Також вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання особі запобіжного заходу.

В.МЕЛЬНИК,

заступник керівника

Шепетівської місцевої

прокуратури.

Картинка з Інтернету.

Залиште Ваш коментар
Перевести