ГОЛОВНА СТОРІНКА Людина і законКримінал Підполковника служби цивільного захисту викрито на хабарі

Підполковника служби цивільного захисту викрито на хабарі

5 переглядів

Упродовж січня-травня 2018 року військовою прокуратурою Хмельницького гарнізону задокументовано факт вимагання неправомірної вигоди начальником одного з районних секторів Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

Хабар у розмірі 2 тисяч доларів США призначався за сприяння у працевлаштуванні громадянина на посаду пожежника.

Двадцять третього травня 2018 року під час одержання частини неправомірної вигоди – 1000 доларів США, підполковника служби цивільного захисту затримано. Кошти виявлені та вилучені у повному обсязі під час проведення обшуку службового кабінету фігуранта справи.

Нині вирішується питання щодо повідомлення офіцеру про підозру за ч.3 ст. 368 КК України, обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

Спецоперація з викриття вказаної особи проводилася спільно зі слідчими слідчого управління Головного управління Нацполіції України у Хмельницькій області за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками Управління захисту економіки в Хмельницькій області ДЗЕ НП України та Хмельницького Управління ДВБ НП України, а також за сприяння сектору запобігання корупції Головного управління ДСНС у Хмельницькій області.

Відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України.

Залиште Ваш коментар
Перевести