Прилад, який Віталій Бадзюнь купив для лікарні свого рідного міста Нововолинська (Волинська область), обійшовся йому в майже 300 тисяч гривень.

«В нас є знайомі в Італії. І вони розповіли, що там є все, окрім цих апаратів. Тому в мене й виникла ідея – придбати для нововолинської лікарні такий апарат. Порадились з дружиною і відразу зателефонували до спеціаліста, вибрали із декількох запропонованих варіантів модель, поспілкувались із головним анестезіологом Хмельницької обласної лікарні, там їх декілька є і вони ними вже давно користуються. Він нам порекомендував цей апарат, і я в цей самий день його купив», – розповів Віталій Бадзюнь для видання Нововолинськ.com.ua.

Новий прилад у лікарні Нововолинська став одинадцятим. І не останнім.

Бо за кошти спонсорів очікується закупівля ще двох апаратів для штучної вентиляції легень. На один дає гроші… приватна особа (теж житель міста), на інший – один із місцевих заводів.

Таке обладнання лікарі використовують для важко хворих пацієнтів з дихальною недостатністю. Зокрема і у випадках ускладнень, спричинених впливом коронавірусної інфекції.

Наш кор.