ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Після виборів житимемо у “червоній зоні”

Після виборів житимемо у “червоній зоні”

16 переглядів

У п’ятницю, 23 жовтня, Шепетівку та ще 4 міста й дев’ять районів Хмельницької області віднесли до “червоної зони”. Нове зонування діятиме з 0 год. 00 хв. понеділка, 26 жовтня. Причини відомі всім. Наприклад, тільки кількість осіб, які лікуються від коронавірусної інфекції у нашому райцентрі, за десять днів жовтня зросла майже наполовину.

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося сьогодні, знову переглянули рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

До територій з “червоним” рівнем епідемічної безпеки віднесли міста Шепетівку, Славуту, Нетішин, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, а також Волочиський, Городоцький, Дунаєвецький, Кам’янець-Подільський, Красилівський, Летичівський, Старосинявський, Теофіпольський та Ярмолинецький райони.

Територіями з “помаранчевим” рівнем небезпеки визнано місто Старокостянтинів та Білогірський, Віньковецький, Деражнянський, Ізяславський, Новоушицький, Полонський, Славутський, Старокостянтинівський, Хмельницький, Чемеровецький та Шепетівський райони.

Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

До речі, якщо узагальнити статистику підтверджених випадків COVID-19, яку щодня представляє Шепетівська міськрада, то у нашому місті кількість тих, хто лікується, упродовж 10-20 жовтня зросла із 103 до 151 людини. Показник 22 жовтня (це вже інформація Хмельницької ОДА) ще більший – 170 шепетівчан лікувалося.

Так само “б’є рекорди” й загальноукраїнська статистика захворюваності. Протягом жовтня (з 1 до 23 числа) кількість “щоденних” випадків хвороби, які фіксуються, зросла майже на 40 відсотків – із 4633 до 7517.

В. К.

Залиште Ваш коментар
Перевести