ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта По життю — з книгою

По життю — з книгою

20 переглядів

Щороку, 30 вересня, ми відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек. Місією бібліотек є повсякчас боронити духовні надбання, зберігати, шанувати і передавати знання та культурну спадщину, що зосереджена у мільйонних книжкових фон­дах, для сучасних та прий­дешніх поколінь.

У всі часи бібліотеки гідно виконували це завдання, саме тому, що у них працюють переважно жінки, які безмежно віддані своїй професії. Серед них — Ніна Яківна Перькова, яка працює у Шепетівській центральній районній бібліотеці ім. М.Коцюбинського.
Трудова біографія Ніни Яківни нерозривно пов’язана із цент­ральною районною бібліотекою, рідним краєм, його людьми і відданістю своїй професії. Далекого 1985 року, після закінчення Київського державного інституту культури за спеціальністю «бібліо­текар-бібліограф», вона переступила поріг бібліотеки і ось уже 35 років не залишає її.
Професійна майстерність, сум­лінне ставлення до роботи, працелюбність і компетентність, життєва мудрість і діловитість створили провідному бібліотекарю заслужений авторитет і повагу серед колег по роботі та користувачів бібліотеки.
Ніна Яківна уболіває за кожен примірник книги у бібліотеці, знає місце її розташування. Вона знаходить підхід до всіх читачів, щоб забезпечити якісне обслуговування. А як цікаво вона проводить масові заходи! З великою любов’ю говорить про історію біб­ліотеки під час екскурсій у музеї книгозбірні.
Її душевна щедрість і доброта, повсякденна турбота про людей, чуйність і доброзичливість у стосунках служать прикладом для наслідування.
За особистий внесок у розвиток бібліотечної справи цьогоріч Ніна Яківна представлена до нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації.
В особі Ніни Яківни Перькової вітаємо усіх бібліотекарів краю, ветеранів праці зі святом! Нехай ваша невтомна праця cтане запорукою гарного настрою та творчих успіхів, завжди приносить радість та отримує належне пошанування!
За дорученням колективу
Валентина ГАЛІМСЬКА,
голова районної організації
профспілки працівників
культури.

Залиште Ваш коментар
Перевести