У Шепетівському міськрайонному суді на розгляд чекає справа щодо місцевого жителя, якому інкримінують ч.1 ст. 122 КК України.
За матеріалами досудового розслідування, потерпілою у справі стала його дружина.
Події розгортались 9 лютого поточного року. Між подружжям винник конфлікт, через те, що чоловік не забезпечує в достатній мірі дружину та їх спільних дітей грошовими коштами. Тоді обвинувачений М., вирішив відлупцювати свою дружину, умисно правою ногою завдав їй один удар в ділянку лівої кисті, внаслідок чого остання впала спиною на підлогу при цьому вдарившись об нею головою. Одразу після цього, діючи умисно, наніс дружині, яка лежала на підлозі, послідовно три удари правою ногою, а саме: два удари правою ногою в ділянку лівої сідниці та один удар правою ногою в ділянку ребер з лівої сторони. В наслідок чого потерпілій завдано тілесні ушкодження у вигляді: закритого перелому лівої променевої кістки, струсу головного мозку, забою м’яких тканин голови, які згідно висновку судово-медичної експертизи відносяться до категорії тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості, що спричинили тривалий розлад здоров’я.
Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
(ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ ШЕПЕТІВСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ).
ФОТОКАРТКА З ІНТЕРНЕТУ.