Упродовж жовтня–листопада учнівська молодь закладів професійної (професійно-технічної) ос­віти Шепетівщини долучилася до благодійної акції «Подаруй тепло солдату». Ініціатором акції була Хмельницька обласна рада учнівського самоврядування профосвітніх закладів.

Акція передбачала збір теплих речей волонтерськими загонами закладів професійної (професійно-технічної) освіти області для військовослужбовців, які з допомогою місцевих волонтерів було передано на Схід країни.
До слова, учні та працівники зак­ладів професійної освіти нашого краю не залишаються осторонь подій, які відбуваються на теренах нашої країни та активно ініціюють і беруть участь у благодійних заходах з метою допомогти нашим солдатам.
Тож і цього разу волонтерський загін Грицівського ВПУ–38 зібрав і закупив теплі речі, а саме: шкарпетки, підштанки, рукавиці, чай, каву, солодощі та відправив на Схід рідним і близьким наших учнів.
А учні Шепетівського професійного ліцею зібрали кошти, які надіслали у смт. Гранітне Волноваського району Донецької області для випускника ліцею, який зараз перебуває на передовій.
Наш кор.