ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоКультура Подарунки – радість для дітей

Подарунки – радість для дітей

7 переглядів

Діти загиблих, поранених та зниклих безвісти учасників антитерористичної операції з м. Шепетівки та Шепетівського району у рамках доброчинної акції «Свята без тата» знову отримали подарунки з Польщі, як і попереднього року. Нагадаємо, що така ініціатива стала реальною за сприяння ГО «Два крила» (м. Хмельницький) та української діаспори у Польщі. Подарунки, за словами керівника ГО «Два крила» Алли Фарващук, — іменні, підібрані відповідно до віку та статі дитини.

Так, 31 січня, на Шепетівщину привезли 13 подарунків для діток з 10 сімей. Почесну місію виконав керівник ГО «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України» у Хмельницькій області Сергій Дудар. Спільно з керівником ГО «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України» у м. Шепетівці та Шепетівському районі Ігорем Дзюбою вони розвезли подарунки по домівках дітей.

Таким чином упродовж дня іменні презенти з-за кордону отримали Владислав та Вікторія Молодики з с. Великої Медведівки, Сона Циклаурі з с. Михайлючки, Владислав та Артем Лабунці, Ангеліна Островська з с. Судилкова, а також юні шепетівчани — Яна та Єва Тимошишині, Кирило Моргун, Марина Біленька, Дарина Шевчук, Марія Драчук та Анастасія Ляшенко.

Діти раділи отриманим подарункам, а рідні дякували захисникам та волонтерам за увагу і турботу.

Залиште Ваш коментар
Перевести