ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Подарунок від фонду «Пацієнти України»

Подарунок від фонду «Пацієнти України»

10 переглядів

Друзі, у нас робочий тиждень розпочався з добрих новин. Але про все по порядку.

У той час, коли я виступила з ініціативою щодо збору коштів на ШВЛ для Шепетівської ЦРЛ, мені довелося спілкуватися з багатьма людьми, телефонувати у різні фірми.
Написала велику кількість листів у різні благодійні фонди, просила допомогу від імені громади.
У той період, після оголошення пандемії та запровадження карантину, нашій лікарні, як й іншим медичним закладам України, бракувало різних апаратів, інструментів, засобів індивідуального захисту. Однак часто нам відмовляли, бо наша лікарня не була включена до числа опорних закладів у боротьбі з COVID-19.
Але я знову і знову просила допомоги. І ось кілька днів тому зателефонували з благодійного фонду «Пацієнти України» і повідомили, що на відділення невідкладної медичної допомоги Шепетівської ЦРЛ виділили безкоштовно кисневий концентратор на 10 літрів вартістю 40000 гривень. А це чиєсь врятоване життя.
Надання кисневої підтримки пацієнтам з COVID-19 критично важливе, проте ШВЛ потрібно не всім, а лише у дуже складних випадках. Значно більша кількість пацієнтів потребує кисневої терапії через маску, яка підтримує організм та допомагає долати хворобу.
Щиро дякуємо благодійному фонду «Пацієнти України» за допомогу і підтримку нашої лікарні.
А ще у нас новина: у середу вручимо апарат ШВЛ, куплений за кошти шепетівської громади. Але про це розповімо у наступному номері газети.

Наталя ЗАВІСТОВСЬКА.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести