ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсобистості Подвижник культури із с. Чотирбок

Подвижник культури із с. Чотирбок

25 переглядів

Андрій Ананійович Редько належить до когорти людей, які сповна віддані своїй професії. Ще в юності обравши фах працівника культури, вже 44 роки працює художнім керівником у будинку культури села Чотирбок та керівником народного аматорського фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина», який створив і плекає 42 роки.

Протягом творчого життя Анд­рію Ананійовичу пропонували різні посади і у селі, і у райцентрі, проте він не зміг залишити збудований власними руками будинок у Чотирбоках, улюблену роботу. Наполеглива праця з ансамблем вивела його на високий фаховий рівень і колектив став бажаним учасником не тільки у районних заходах, а й обласних та всеукраїнських конкурсах, концертах, творчих звітах.
Андрій Редько не лише професіонал своєї справи, а й зразковий сім’янин, гарний господар. Син та донька стали поважними людьми, дружина Надія Іванівна завжди розуміє і підтримує чоловіка. Він разом з донькою, зятем та онуками є учасником «Калини».
Незабаром Андрій Ананійович святкуватиме своє 70-ліття. І у своєму поважному віці він залишається активним, сповненим енергії і творчого натхнення, не мислить свого життя без баяна, пісні й улюбленого колективу.
Шановний Андрію Ананійовичу! Щирі вітання Вам від виконкому Ленковецької сільської ради і його голови Юрія Петровича Криворчука, колег, працівників культури громади та учасників ансамблю «Калина», велика подяка за багатолітню творчу працю на благо громади. Бажаємо міцного здоров’я, творчого довголіття, миру та злагоди, добра і достатку! І многая-многая Вам літа!

Залиште Ваш коментар
Перевести